| Kefry a întrebat:

Se poate lipi displayul la un Galaxy S5? Văd că tot începe să mi se dezlipească mai ales când se încălzește.

Răspuns Câştigător
| daywalker23 a răspuns:

Da se poate lipi dar trebuie sa ai mare grija daca nu ai adeziv special si vrei sa il lipesti cu Superglu sa nu pui mult sa atinga ceva in interior sau cel mai bine ar fi la un service GSM ca mai mult de 15-20 de lei nu cred ca va costa

| Kefry explică (pentru daywalker23):

Zic de display, nu de sticlă. Deci se poate lipi tot ecranul? Ăla pe care îl desfaci pentru a ava acces înăuntru. Și mă duc la un gsm, nu fac acasă.

| daywalker23 a răspuns (pentru Kefry):

Da display-ul cu tot cu sticla nu doar sticla...

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se lipeste dar ai face-o mai bine la un service cu 20 de lei.