| Raawrrr a întrebat:

Se poate pune aplicatia Instagram pe Samsung Galaxy Mini 2? happy

Răspuns Câştigător
| padalekilover a răspuns:

Da. Pe google play. Detin mini 2 si am descarcat si Instagram.

| Raawrrr explică (pentru padalekilover):

Stiu ca e ciudat.dar as vrea sa te intreb care e google play? Eu am Google Search, Market, Samsung Apps.app. nu prea ma pricep la telefon pentru ca nu il am de mult timp happy

| padalekilover a răspuns (pentru Raawrrr):

Market.

| Raawrrr explică (pentru padalekilover):

Mersii fainwinking

13 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Da, cred ca da.

| RB26DETT a răspuns:

Daca gasesti aplicatia pe magazin play inseamna ca e compatibilawinking

| DeidaraXR1 a răspuns:

Da se poate. Cauta in store: Instagram.

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Nu am un raspuns pentru intrebarea ta, ci o alta intrebarehee hee Cum ti se pare telefonul? e bun? As vrea si eu sa-mi iau, si vreau cateva pareri.

| Raawrrr explică (pentru PufuleţiCuCaramel):

Da.e bun happy nu am nimic sa reprosez acestui telefon laughing)

| RockLife a răspuns:

Da, daca imi merge mie pe Huawei Sonic, tie sigur iti merge. Cauta aplicatia in Google Play.

| jogabonito a răspuns:

Da mergee

| Cineva2424 a răspuns:

Daca ai sistem android ar trebui sa mearga.

| gabrioleta2001 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Mini si mie imi merge.
Trebuie sa-ti mearga si tie. Succes.

| cristinutasupermegatare36 a răspuns:

Nu.de obicei, dar depinde de telefon. cred ca daca esti iteresata asa mult trebuie sa apelezi la specialisti!