| SimmerAndra a întrebat:

Se poate pune card de memorie pe Iphone? nu exista vreo solutie ca sa am mai multa memorie?

Răspuns Câştigător
| Celcareajuta a răspuns:

Exista acum niste stick-uri care iti ofera mai multa memorie pentru poze si filmulete, dar au preturi destul de piperate. Cel mai corect iei un iPhone de capacitate mare sau il golesti mai des(mie 16gb imi ajung)

| SimmerAndra explică (pentru Celcareajuta):

Imi dai te rog mai multe detalii despre stick?
Eu am facut prostia sa imi iau iphone de cea mai mica memorie. :\

| Celcareajuta a răspuns (pentru SimmerAndra):

Http://www.evomag.ro/......21184.html exista si mai mici dar mai ieftin de 300 de lei nu cred ca gasesti, iar dupa mine nu merita :D

| SimmerAndra explică (pentru Celcareajuta):

Si cum functioneaza?

| Celcareajuta a răspuns (pentru SimmerAndra):

Iti permite sa salvezi direct pe el pozele si filmuletele atunci cand nu mai ai memorie in telefon.

| Celcareajuta a răspuns (pentru SimmerAndra):

Ala e un card de memorie si nu intra in iPhone-uri.