| SunshineLove a întrebat:

Se poate pune parola doar la mesaje pe Blackberry Curve 9320? Daca da, cum?

2 răspunsuri:
| CrazyRat a răspuns:

Se poate dar trebuie sa platesti, mai bine pui parola la telefon. Blackberry are numa totul sau nimic din pacate.

| SunshineLove explică (pentru CrazyRat):

Ultima oara cand mi-am pus parola la telefon un destept si-a gasit sa incerce parola de 10 ori (limita) si mi s-a. resetat telefonul (-mi s-au sters aplicatiile, mesajele, etc) si de atunci nu prea mai am curaj sa imi pun parola..doar la mesaje vroiam. mersi oricum!