| lauboss a întrebat:

Se poate sa se puna un ecran de Samsung galaxy s2 pe un s2 plus sau daca se potbpune piese de pe un telefon pe celalalt?

Răspuns Câştigător
| Cosmin_Gherhes_1992 a răspuns:

Hey iauboss, nu, nu poti sa pui un ecran de S2 pe unu de S2 plus. S2 plus e mult mai mare decat S2 simplu. Dar anumite pise ai putea pune dar cu riscul da a se intampla ceva pe viitor din cauza acelei pise. Dar daca chiar vrei sa inlocuiesti acele piese stricate cu cele de S2 simplu te sfatuiesc sa mergi la un SERVICE si acolo vei primi un raspuns mai in detaliu. Multa bafta!