| ralukuu a întrebat:

Se poate trimite mesaj cu numar ascuns?
Cum?
...si nu stiu nici la apel...
Cum trebuie?
Fundaaa*

10 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Mesaje nu poti da cu numar ascuns, iar ca sa apelezi formezi inaintea numarului #31#.
*-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesaj cu număr ascuns nu se mai poate trimite. Apel cu număr ascuns se mai poate încă punând la începutul numărului #31# şi după aceea scrii numărul dorit.

| OkAyAn a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum adica nu se mai pot trimite?!
Prin ce ai sp ma duce cu gandul ca; inainte se putea face asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru OkAyAn):

Da, se putea pe Orange.

| OkAyAn a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha eu is pe Orange si voiam sa incerc odata dar totusi e mai bine ca nu se mai pot trimite!

| 999bianca a răspuns:

La apel ii #31#, dar la mesaje nu merge sa dai cu nr ascuns

| ๓คгเคภค a răspuns:

Inainte de a pune numarul formezi #31#

| spyman a răspuns:

Se pune la inceputul contaclului : #31# sau #36#. Baftaa!

| anaYO105 a răspuns:

Da,este la fel.Doar ca ii triimiti il loc sa vorbesti, scrii. Si la inceput trebuie sa pui #31#.

| OkAyAn a răspuns (pentru anaYO105):

Nu poti trimite mesaje cu nr ascuns!