| pitbullbulterier a întrebat:

Se pot cumpara cartele cu credit 0? Daca da se gasesc la magazine? nu la Vodafone sau alte firme Dupa ce imi cumpar, peste cateva zile o pot incarca? Si daca nu o folosesc decat sa imi vina bani si sa îi dau mai departe se activeaza vreo optiune care sa imi ia din credit? Dupa ce am primit banii pot sa îi dau mai departe? Ce valabilitate o sa aiba creditul? Dau funda

2 răspunsuri:
| pitbullbulterier explică:

Cam cat costa una?

| xK1nD3rX a răspuns:

Da se pot cumpara cu credit 0. Eu astfel de cartele foloseam la donatiile pentru metin ( pe ele primeam bani de la playeri ) si da o poti reincarca si se da te intreaba daca vrei sa activezi vreo optiune bani dupa cartela o sa aiba valabilitate 1 an ( parca asa ). Daca esti din Bucuresti se gasesc de obicei la magazinele din blocuri. Bafta