| untu a întrebat:

Se va inchide facebookul? Se va cenzura sau inchide(interzice ) internetul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se inchide nici Facebook-ul si nici internetul. Ca va fi cenzurat mai mult ca acum este posibil.

5 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Nu laughing

| radu75 a răspuns:

Cine ti a dat tie stirea asta? sau esti in urma se vehicula ceva de gen in urma cu cateva luni. cauta pe google...acta. o sa vezi acolo

| untu explică (pentru radu75):

Vezi ca s-a postat iarasi stirile despre inchiderea facebookului pe peretele noutatilor!

| allison20 a răspuns:

Nu se va inchide facebook-ul, poti sa fii sigur de asta.

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

De inchis, facebook'u nu se inchide, stau calc. Internetul nu stiu, probabil ca unele site'uri da, altele nuthinking