| Marian2394 a întrebat:

Se vor ieftini iphone 11urile pentru ca au aparut 12 urile?(de black friday macar?)

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Cel mai probabil nu. O sa aiba fiecare site cateva bucati de Iphone la "oferta" dar sunt asa putine ca nu o sa le prinzi. In general la nu prea fac astia reduceri la produse Apple din simplul motiv ca se vand oricum deci nu prea are sens.

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut,de Blackfryday sunt reduceri usoare la produse de pana la 300 de lei maxim la unele produse.