| AssassinsCreed_AssassinsCreed_1995 a întrebat:

Seara buna am si eu o problema am un Samsung galaxy grang neo plus la telefonul meu nu imi arata sa ma uit la contact ce numere am si pe cine sa sun si imi scrie actualizare lista contacte ce trebuie sa fac ma ajuta si pe mine cineva, rog mult

1 răspuns:
| EnvyU a răspuns:

Mi-a facut si mie asa tot la un Samsung grand, eu am dat click unde scrie actualizare si nu stiu ce mi-a aratat apoi am dat arata toate contactele si mi s-a facut, dar acum am aceleasi contacte de doua ori, nu stiu care e faza, dar macar pot sa vad lista, ca nu ma lasa sa vad lista.