| anonim_4396 a întrebat:

Situatia e urmatoarea: cineva a facut un abonament la reteaua EE din Anglia si eu as vrea sa cumpar telefonul de la acea persoana, decodat bineînteles.
Vreau sa il cumpar si sa duc telefonul in Romania, se poate intampina probleme la telefon adica ma refer la retea sa nu mai mearga?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parcă era la Three?

| KristianSan a răspuns (pentru darrio2007):

Greseala mea scuze

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Soluția e următoarea: Iti cauți modelul telefonului aici http://willmyphonework.net/ și afli dacă se poate întâmpina probleme la el.