| ANONIMrecords a întrebat:

Sony xperia arc s:
Nu merg castile.Cand introduc mufa jack in telefon imi arata accesoriu neacceptat.Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Incearca alte casti, daca nu vezi sa nu fie ceva care sa obtureze gaura laughing, intelegi tu, scutura'l sau vezi ce ii faci, daca nici asa incearca un factory reset, daca nici asa, atunci numai este buna chestia aia unde bagi mufa.

| ChristiaNNN a răspuns:

Castile sunt originale pe care le-ai primit cu telefonul? Incearca cu o alta pereche de casti. Eventual daca poti lua niste casti de la Sony...