| RuxyStephanie a întrebat:

Sony Xperia Z3 Compact pe alb sau pe negru? Nu ma pot decide. Imi plac amandoua...

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Dupa parerea mea pe alb e mult mai frumos...arata mult mai bine pe alb happy

5 răspunsuri:
| ThinkDifferent a răspuns:

Negru, fiindcă nu se va murdarii repede.

| RuxyStephanie explică (pentru ThinkDifferent):

Ideea e ca orice culoare as lua.ii voi lua o husa de protectie...si la negru e un dezavantaj prin faptul ca spatele telefonului e un fel de sticla si amprentele sunt mult mai vizibile...

| ThinkDifferent a răspuns (pentru RuxyStephanie):

Pai dacă îți iei husa poți sa iei alb. Totuși arata mai bine pe alb.

| RuxyStephanie explică:

Multumesc mult. l-am comandat pe alb.dar dureaza o saptamana pana vine din cauza sarbatorilor.

| Anais05 a răspuns:

Alb