| florin107 a întrebat:

Spuneti-mi ce telefon sa-mi cumpar! :]
sper sa nu regret dupa ce o sa-l cumpar
vreau telefoane bune
gen Samsung, sau sa astept pana la un telefon anume
dau funda happy

5 răspunsuri:
| Mario1999 a răspuns:

Depinde si de cati bani dai pe un telefon. Cele mai bune telefoane actuale sunt Samsung Galaxy S3, HTC One X, Nokia Lumia 900, LG x4 si Apple iPhone 5. Dar eu as opta pentru un S3. Acesta costa in jur de 2.500 RON. Dar e bun si un Samsung Galaxy S2 (2.000 RON), ba chiar si un Galaxy S Plus sau S Advence (1.300 RON). Cum spuneam... depinde cati bani dai pe un telefon. happy

| angelicsin a răspuns:

Ce buget ai la dispozitie?

| florin107 explică (pentru angelicsin):

In jur de 25 de milioane

| angelicsin a răspuns (pentru florin107):

Samsung Galaxy S3, HTC One X, Nokia Lumia 900, LG x4, Samsung galaxy beam Uproector integrat), Lumia 820, Lumia 920, Nokia 808 PureView (camera de 41 MP, dap patruzeci si unu de mega pixeli) (38 mp utilizabili pentru ca restul sunt utilizati de pixel oversampeling)

| Cristian121 a răspuns:

Samsung galaxy s3 -> Calitate=Pret.
Sau daca vrei ia-ti un Iphone 5 (nu-l recomand)