| alexfotbalpoli a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri si aplicatii compatabile cu telefonul Samsung Galaxy Mini 2

9 răspunsuri:
| gmxromania78 a răspuns:

Sunt mii si mii de aplicatii pentru acel Smartphone, dar uite cateva dintre cele mai instalate de catre utilizatorii de Android: Categoria Jocuri: Angry Birds, Temple Run, Subway Surfers, Beach Buggy Blitz, Granny Smith, Rayman Jungle Run, Fruit Ninja. Categoria Utilitare: Flipboard, Google Drive, Pocket, HD Widgets, SoundHound (cel mai tare utilitar). Daca vrei mai multe aplicatii viziteaza play.google.com/store, bafta!

| alexfotbalpoli explică (pentru gmxromania78):

Cum pot sa iau jocurile nu apare nimic sa scrie download sau ceva iti dau funda daca raspunzi

| gmxromania78 a răspuns (pentru alexfotbalpoli):

Deci, intrii pe acest site: play.google.ro si o sa iti dea acolo aplicatii destule iar tu trebuie doar sa apesi butonul "Install".
Succes!

| alexfotbalpoli explică (pentru gmxromania78):

Imi zice sa deschid magazinul play parca am intrat pe pc

| gmxromania78 a răspuns (pentru alexfotbalpoli):

Da, intri in magazinul Play Store si alegi de acolo ce aplicatie iti doresti. Bafta!

| alexfotbalpoli explică (pentru gmxromania78):

Ma daca dau instal imi apare asa Nu aţi accesat aplicaţia Magazin Google Play (pictograma aplicaţiei sub formă de pungă de cumpărături albă) de pe dispozitivul dvs. utilizând acest cont de e-mail. Aflaţi mai multe. oare doar de pe telefon am voie sa descarc?

| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Www mobile com
funda :*
cauta aici

| Cantaretul a răspuns:

Subway Surfers, Temple Run, Angry Gran Run
Funda?

| Cantaretul a răspuns:

Subway Surfers, temple Run, Angry Gran Run
Funda?