| BezeaToxica a întrebat:

Spuneti-mi si mie, ce ati alege intre mercile de telefoane Allview si Gigabyte?
Nu ma pot decide intre Allview P5 Quad si Gigabyte Gsmart Maya v2...Allview e atragator dar pare mai de incredere Gigabyte(cei care fac si piese pentru PC).

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| njohn a răspuns:

Nu sunt bune telefoanele Allview, te tine maxim un an, dar nici atat, dupa aia se strica, orice in afara de aceasta marca.

| bineproportionat a răspuns:

Salut dintre cele 2 telefoane iti recomand p5 quad il are un prieten si e foarte multumit http://bit.ly/1lfblWS
Nu te lua dupa tot felul de pareri cum ca se strica, daca se strica ai garantie deci ti-l schimba!

| CudiDaKid a răspuns:

Allview din cate stiu eu, sper sa nu gresesc sunt telefoane romanesti, deci iti dai seama ca nu sunt de calitate, iar de Gs smart nu am auzit..eu zic sa te orientezi spre alte telefoane..cum ar fi Samsung Nokia ..cu toate ca poate sunt mai scumpe macar stii ca sunt de calitate

| FoorRocknrool a răspuns:

Gigabyte ar fi de incredere dar Allview este mai bun decit ala funda?