| andrei8 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce sa imi iau:LG L5 sau LG L7? Daca imi raspunde-ti va rog sa imi si explicati de ce ati ales unu dintre cele 2 telefoane.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

La performate nu e mare diferenta, adica L7 are procesor mai puternic atat.

Are si ecranul mai mare, este si mai subtire. Recomand Lg optimus L7

8 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Eu as alege L5

| andrei8 explică (pentru kteichd):

De ce?

| kteichd a răspuns (pentru andrei8):

Imi place mai mult. parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| johnyxus a răspuns:

Eu zic l7 pentru ca e mult mai performant si in plus e mai stilat.

| AnnDi a răspuns:

Depinde de ce buget ai. Normal ca L7 este mai bun fiind mai performant dar sa stii ca nici L5 nu este cu mult mai prejos.