| AmaneMisa a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri pentru telefonul : Vodafone Smart Chat va rog.Dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| AnonimulxD112 a răspuns:

Buna. happy Poti sa iti instalezi aceste jocurii : Subway(recomand), Temple Run, Pou, Fruit Ninja. Astea is cele mai ok si faine jocurii laughing Eu cred ca ajung astea deoarece daca incepi sa te joci doar pe unu, nu vei iesii din el laughing

| AmaneMisa explică (pentru AnonimulxD112):

Telefonul ista Vodafone Smart Chat, cel pe care il am, are tastatura qwerty si nu merg jocurile de care mi-ai zi in afara de Pou si Fruit Ninja pe care l-e am deja.

| AnonimulxD112 a răspuns (pentru AmaneMisa):

Million Dollar Adventure, Call of Atlantis Full, Animals Memory Game,"Big Mountain Snowboarding", Excite BigFishing. Sper ca te-am ajutat:*

| NicolleStyles a răspuns (pentru AmaneMisa):

Merge si subway surfers pe el. Am acelasi telefon ca al tauwinking Mie imi mergewinking

4 răspunsuri:
| AAALEXAAANDRUUUUU a răspuns:

NU sunt jocuri/aplicaţii special pentru acest model, deci ar TREBUI să fie compatibil cu celelalte jocuri pentru android.

Eventual să încerci și :
http://www.umnet.com/mobile-games/0-6431-0-Android_games-0