| Baba-Neaga_Madalin_1998 a întrebat:

Stie careva cum se baga setarile manuale de internet pentru Huawei g6608? Dau orice numai daca ma ajutati happy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cere setarile de la relatii cu clientii din reteaua ta.

| Baba-Neaga_Madalin_1998 explică (pentru darrio2007):

Am fost la germanos mi-au dat niste instructiuni si tot nu merge straight face

| darrio2007 a răspuns (pentru Baba-Neaga_Madalin_1998):

Esti in Cosmote? Doar la relatii cu clientii trebuia sa suni.

| kiv1990 a răspuns:

Depinde la ce operator de telefonie esti, stiu ca trebuie sa ttrimiti un sms cu marca telefonului la un numar si ei iti trimit setarile, sau intri pe site si ti le trimiti singur.
Eu sunt la orange.md

| Baba-Neaga_Madalin_1998 explică:

Am sunat si telefonul nu e disponibil pentru cele automate si trebuie sa merg la germanos unde mi-au dat lista aia care nu mi-a fost de niciun ajutor sad