| VladLungu a întrebat:

Stie careva unde pot sa gasesc telefonul Samsung galaxy note 3 la liber in Craiova nou,nout? Si stie cineva de ce nu prea se mai gaseste? Am vazut ca pe eMAG nu mai este si nici pe cateva site-uri, am trimis pe cineva acum cateva zile sa se uite in mall electroputere si a zis ca nu a gasit

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Slabe sanse sa mai gasesti nou un telefon care nu se mai fabrica. Un telefon aparut in 2013 il mai gasesti doar pe site-urile mai putin cunoscute ramas pe stock.

| VladLungu explică (pentru Francesca_Bella_1993):

Eu am intrebat pe Craiova, daca stie cineva, vreau sa ma duc sa-l vad si sa-l testez, nu prea am incredere in site-urile de pe net

| Francesca_Bella_1993 a răspuns:

Pai site-ul respectiv e sigur si cunoscut cum ai putut sa zici ca nu ai incredere in site-uri de pe net dar ce ti-am zis de olx okazi sau ce? Esti in 2015 chiar nu stim sa faci diferenta intre un site de anunturi si unul de vanzari?

| AndreeaAG a răspuns:

Olx!rolling on the floor)