| CupcakkeCaffe a întrebat:

Ştie cineva când apare Iphone 6 in România?

6 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Nici macar nu s-a lansat.Luna asta se lanseaza si ajunge pe la noi prin decembrie

| CupcakkeCaffe explică (pentru hp8510p):

Se lanseaza azi la 20 dupa ora noastra si auzisem ceva cum ca apare in noiembrie, de asta intrebam

| Nejmoq a răspuns (pentru CupcakkeCaffe):

Hmm, se lanseaza azi iPhone 6? Wow, iar va fi o coada in America la magazine. In fine, cel mai probabil in Decembrie se va lansa la noi.

| hp8510p a răspuns (pentru Nejmoq):

Sunt cozi la magazinele Apple de 3 saptamani,.

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Iphone 6 se lanseaza in Septembrie in State.In Romania va ajunge undeva pe la sfarsitul lui Noiembrie dar valabil doar la abonament, la liber din Decembrie.Cei de la Apple decid cand mai exact, pentru ca se selecteaza tarile in care ajunge cel mai repede.
Si eu de abia asteaptbig grin
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| Celmaitareanonim a răspuns:

In 9 septembrie e lansarea in america. Dupa cateva saptamani apare si la noi. Dar poti face deja comanda.