| Ptitik a întrebat:

Stie cineva ce sa-i fac la telefon ca nu-i mai merge camera. De fiecare data cand dau la camera imi apare negru si dupa un timp se inchide. Telefonul e Allview A4 You

1 răspuns:
| Robyi a răspuns:

S-a ivit o eroare. Incearca sa resetezi telefonul. Intri la setari si cauti RESET sau ceva de genu. Nu stiu cum e la telefonul tau.

Dar, daca ii dai reset, ti se sterg toate datele, pozele si jocurile care sunt instalate pe memoria telefonului.
Inainte de a reseta telefonul, asigura-te ca ai pus toate aplicatiile care iti trebuie pe un card de memorie.
E singura metoda ca sa iti remediezi eroarea, dupa parerea mea.
Bafta.