| Benyamin173 a întrebat:

Stie cineva cum pot face ca in pozele mele sa imi iasa parul in directia in care mi l aranjez(il fac in dreapta) dar in poze iese mereu in stanga iar dacă întorc poza in editare imi iese si scrisul de pe haine invers.(fac pozele de pe telefon)

6 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Simplu. Cand vrei sa modifici pozele in oglinda, nu te mai imbraca in haine cu scris pe ele.

| Benyamin173 explică (pentru laSoledad):

Da,La asta mă gândeam și eu sau sa le dau crop pana unde nu mai este scris dar pierd mult din imagine la unele poze

| laSoledad a răspuns (pentru Benyamin173):

Iti faci altele mai faine, cu haine fara scris. O rochie, de exemplu, ca tot e vara.

| Benyamin173 explică (pentru laSoledad):

Sunt baiatrolling on the floor si totusi cate poze sa fac cu haine fără scrisrolling on the floor

| laSoledad a răspuns (pentru Benyamin173):

A, nu m-am uitat la numele tau. rolling on the floor
Ia-ti, ma, niste tricouri de-alea fara scris, ca ale lui Mark Zuckerberg, ca alea-s la moda. laughing

| Benyamin173 explică (pentru laSoledad):

rolling on the floor