| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum pot instala aplicatii descarcate pe PC la iPhone 3G?

4 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

Nu poţi.
Trebuie să descarci aplicaţiile de pe iTunes sau direct de pe tel cu apps store happy

| 5IrOK a răspuns:

Instaleaza iTunes pe PC baga usb telefonului si gata itunes il detecteaza si poti sa instalezi orice iti ofera ei

| Kanyee a răspuns:

Da, asa am facut cu iTunes, sincronizez aplicatiile, dar la sfarsitul instalarii imi da o eroare. Telefonul are Jailbreak facut, dar a fost resoftat de curand si ma gandesc ca din cauza asta am pierdut Jailbreak-ul.

| Andrei1099 a răspuns:

Pai ma intai de toate trebuie sa ii faci jailbreak. Apoi intri in cydia si adaugi sursa cydia.hackulo.us parca si apoi instalezi app sinc din cydia. Acum poti instala aplicatii crackuite pe iphone 3g. Eu folosesc un program numit IFun Box.