| urbanghost a întrebat:

Stie cineva cum pot sa dezactivez mesageria vocala la Orange pe cartela? happy Ca eu nu mai stiu codul straight face

Răspuns Câştigător
| stefytm a răspuns:

Sau inceaca asa : (steluta 100 treluta 3 steluta 4 steluta 1 diez).

10 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Simplu suna la Relatii cu clientii.

| SweetCandy a răspuns:

Da... apelezi *100# apoi alegi ramura servicii si apoi mesagerie vocala
sau
apelezi 555...
sper sa iti fie de foloshappy

| SweetCandy a răspuns:

Urbanghost sper sa functioneze...
sa ne anunti si pe noihappy

| BUBULINA a răspuns:

Dar de ce nu suni la Relatii cu clienti?

| Diva a răspuns:

Apelezi *100#>servicii>mesagerie vocala>dezactivare

| urbanghost explică:

Ok, mersi frumos dar stiu ca era un cod care il bagai si o dezactiva direct... happy O sa incerc si chestia de a zis-o sweetcandy.

| urbanghost explică:

VladDu ai avut dreptate, asta era codul... multumesc! happy

| VladDu a răspuns:

Apeleaza 444 si vei gasi.

| VladDu a răspuns:

La 444 asculti informatia de la fiecare tasta (1-9) si pe la 4-6 parca i-ti zice si de mesageria vocala.

| stefytm a răspuns:

Apelezi *100# apoi alegi servicii>mesagerie vocala>dezactivare