| Bogdan549 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa fac update la windows 10 mobile pe un Microsoft lumia 640? Siu ca se vace ori prin windows insider ori prin upgrade advisor dar niciuna dintre aceste variante nu merge

3 răspunsuri:
| marian5693 a răspuns:

Poti merge la un service autorizat si sa iti rezolve acolo problema. Dar ai grija, in momentul in care iti faci un upgrade la sistemul de operare folosind un pc sau alte dispozitive in afara de telefonul tau, iti pierzi garantia( in cazul in care telefonul e inca in garantie)