| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa primesc device-uri(telefoane, tablete etc) de la firmele romanesti spre teste (sa le fac unboxing, review etc) cum fac cei de la Mobilissimo?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te faci jurnalist si probabil in baza acreditarii de jurnalist vei primi si respectivele device uri

Abh
| Abh a răspuns:

Construiesti un site cu profil IT, il cresti, aduci trafic pe el. Si pe urma ii contactezi. Relatia va fi profitabila pentru amandoi, ei facandu-si reclama gratis la produse.