| Claudiu2011 a întrebat:

Stie cineva cum pot schimba limba engleza in romana la Relatii cu clientii? pentru ca vb in engleza nu in romana.Pe Vodafone ma refer.

3 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
La Vodafone suni la *222, și va zice Pentru limba română apăsați 1 for english press 2 (asta în engleză va zice, eu am dat exemplu doar).
Doar apasă tasta 1 nu trebuie să asculți sau să știi limba engleză.

| Claudiu2011 explică:

Cand apas pe 1 (dau ex) pentru limba romana tot in engleza apare ca si cum nu as fi apasat. robotu vb incontinuu in engleza.Nu baga de seama apasarea mea pe tasta.

| anchidingabriela a răspuns:

Pai suni la nr de clienti si iti spune ceva de select language. daca stii putina engleza o sa iti dai seama