| Aly_Alexandra_1979 a întrebat:

Stie cineva cum sa downloandez muzica pe telefon >>>? Daca da dati-mi linkul.
Dau FUNDA aceluia care mi-a dat cel mai bun site

Răspuns Câştigător
| LauncherS a răspuns:

Mdah...pai daca ai telefon bun ar trebui sa-ti mearga sa descarci de pe www.klubmusic.ro sau skull.Intrii pe google, scrii numele melodiei si la sfarsit adaugi skull mp3, dar decat sa tot scrii asa mai bine incearca primul site...ar trebui sa mearga, adica cel putin mie imi functioneaza.Selectezi numele melodiei, sau daca nu o cauti cu "search" si dupa aia dai download accesand unul din linkurile care ti le da.Succes!

| Aly_Alexandra_1979 explică (pentru LauncherS):

Mersi mult

| LauncherS a răspuns (pentru Aly_Alexandra_1979):

Nu ai pentru ce, mersi!

3 răspunsuri:
| ale2000mi a răspuns:

Poti lua din Magazin Play un program numit Download Copyleft music MP3, si asta e bun, si sunt sigura pentru ca il am si eu :-)