| Syssissy a întrebat:

Stie cineva cum se face cu deblocarea inteligenta la Samsung GT-s5230? am vazut ca imi arata niste litere cand o activez da nu stiu care e faza.ce gest trebuie' sa fac dupa ce o setez?

Răspuns Câştigător
| ChocolateHeart a răspuns:

Da am si eu telefon la fel ca al tauhappyPai setezi o litera de acolo si cand telefonul este blocat desenezi litera pe ecran..de exemplu la A faci un A de tipar pe ecran cand e blocat telefonul si se deblocheazahappyAi inteles? Daca nu ai inteles astept intrebarile tale:*