| Liviu321 a întrebat:

Stie cineva cum sta treaba cu abonamentele Digi Mobil? Vad ca sunt foarte atractive calitate/pret ( cu 10 euro pe luna ai nelimitat minute in orice retea, net si daca ai la ei TV + net platesti doar 5 euro). Stiti daca se poate sa-ti faci abonament la ei fara sa-ti achizitionez si un telefon? Cu semnalul cum sta in Bucuresti, Ilfov si Giurgiu?

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Se poate să îți faci abonament și fără să achiziționezi un telefon și de asemenea poți oricând de la încheierea abonamentului să îți iei un telefon.
În ceea ce privește semnalul ai aici o hartă ca să îți faci o idee
http://www.rcs-rds.ro/asistenta/acoperire-servicii-digi?t=netmobil