| graffyandrei a întrebat:

Stie cineva daca a aparut jellybean pentru zte grand x in? Daca da va rog lasati-mi un site va rog

Răspuns Câştigător
| Holyman a răspuns:

Am si eu un zte grand x in, un telefon exceptional pentru banii lui! Dar am o problema cu el mi-se incalzeste foarte mult in partea camerei de filmat, si da iti poti face update dar nu te sfatuiesc sa faca asta daca nu vrei sa iti strici solftul telefonului cat si partea hardware! Poti face acest update dar asta este riscul! Am un prieten care si-a facut acest update la Samsung galaxy s2 si a avut noroc! Oricum daca vrei sa faci acest update, bafta!

| graffyandrei explică (pentru Holyman):

DA, vreau pentru ca dupa cum sti si tu nu are radio... foarte putine obtiuni la camera si sunt mai multe chestii care ma deranjaza la el... update nu ii face nimic telefonului atata timp cat este update oficial

1 răspuns: