| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca pot instala Bravia Engine 2 pe xperia tx? de unde pot downloada(link) si cum il instalez?

2 răspunsuri:
| MariaCocoiulian a răspuns:

Nu, nu poti pentru ca nu suporta dar pe alt da de pe android market sau google play, sau daca ai iphone direct de pe iphone.

| alalal a răspuns (pentru MariaCocoiulian):

De ce sa nu suporte? Bravia Engine 2 este pe xperia V si are acelasi procesor care il are TX si cam toate specificatile sunt la fel!
In plus l-am vazut pe unu pe youtube care a bagat BE2 pe xperia s numai ca nu a dat nici un link de unde pot downloada!