| ExXxTxAxSxYx a întrebat:

Stie cineva daca pot transfera bani pe un cont de Orange din Romania? Eu sunt din Moldova si tot la Orange. FUNDA!

2 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Nu. Numai la romani ii asa functie. La noi nu este.

| BlacK_8915 a răspuns:

"Formeazã gratuit de pe telefonul tãu *100# si acceseazã meniul Transfer Credit, apoi urmeazã instructiunile. Poti transfera în limita creditului disponibil orice valoare cuprinsã între 1 si 3 EUR.

Dupã ce transferul a fost fãcut vei primi o confirmare printr-un mesaj scris. Utilizatorul PrePay sau abonatul cãtre care ai fãcut transferul vor primi de asemenea un mesaj scris prin care li se comunicã valoarea totalã cu care li s-a mãrit creditul.

Poti transfera credit din contul tãu de maximum 5 ori in 30 de zile. Perioada activa a contului PrePay cãtre care ai transferat credit va fi prelungita cu 5 zile. Nici utilizatorul cartelei PrePay, nici cel al abonamentului reîncãrcabil cãtre care ai fãcut transferul nu vor putea efectua, la rândul lor, un transfer de credit în urmãtoarele 30 de zile."

Multa bafta, PACE!