| BMRO19 a întrebat:

Stie cineva daca s10e se poate indoi?

Răspuns Câştigător
| andreiminion a răspuns:

Orce telefon se pote indoi, dar nu este indicat. Mai ales telefoanele scumpe cum ar fi S10e.Risti sa dai o gramada de bani la service sau sa iti cumperi altul.Asteapta sa apara Samsung Infinity Flex acela 100% se poate indoi.Mai ai de astepat, posibil pana la sfarsitul anului, data oficiala nu este precizata momentan.
Cred ca ai auzit de Samsung Infinity Flex si ai crezut ca este Samsung Galaxy S10e. Funda?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Se poate indoi orice telefon vrei. Ideea e, dupa ce-l faci "la loc" daca mai functioneaza.

| Ineys a răspuns:

Se poate dar nu cred ca e indicat. S-ar putea sa-l strici...