| DenisIonut01 a întrebat:

Stie cineva daca se poate schiba sticla de protectie de la Samsung galaxy s2 de pe spate si cat costa?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il poti schimba.

| LuvTH4ever a răspuns:

Da... se poate schimba. Pretul este variabil... depinde happy e intre 50 si 100 RON in general.

| AlinH05 a răspuns:

Nu te ingrijora. se poate. pretul nu stiu, cred ca pana in 50 de lei maxim

| annahana a răspuns:

Salut! Da il poti schimba. Mergi cu certificatul de garantie sau actele de cumparare al telefonului la firma de unde l-ai cumparat si ti-l schimba ei. Nu depaseste 400 lei.