| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de cati mbps e netul la telefonul Overmax Vertis You?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai MB de cati platesti in functie de provider! Overmax Vertis YOU este un model de telefon si nu un distribuitor de internet (provider)
De exemplu la Cosmote ai 21, 6 Mbps, la Vodafone ai viteza de pana la 21, 6 Mbps, la Orange aceeasi viteza ca la Vodafone, la Rcs-Rds la fel si acum depinde de tipul de abonament, acoperire semnal, zona in care te afli. Daca ai un semnal bun, poti sa descarci cu 18mbps de exemplu.