| haRoNnN a întrebat:

Stie cineva de ce atunci cand folosesc wifi-ul de pe telefonul meu mobil ( Samsung Galaxy Ace ) mi se tot blocheaza din 5 in 5 minute? Nu cred ca e de vina router-ul meu wifi, pentru. ca altora ( care mai sunt conectati ) le merge foarte bine si fara probleme, numai mie nu sad. Va roog mult sa-mi spuneti daca stiti ce problema are sau ce-as putea face sa o rezolv. Multumesc happy.

Răspuns Câştigător
| raikidd a răspuns:

Daca asta a inceput sa se intample asa de odata e ciudat, cea mai buna metoda e sa iti reflesh-uiesti rom-ul, am si eu ace si n-am patit asa ceva nici odata, pe nici un rom