| Anonimul20134 a întrebat:

Stie cineva de ce mi se descarca bateria la telefon peste noapte? Aveam nevoie de le ca sa ma trezeasca ca am pus alarma la 9 dar alarma nu a sunat si m-am trezit eu singur la 9 jumate. Cand m-am uitat la el, nu stiam de ce dar era descarcat si fierbinte. Si nu e prima data cand se intampla asta.

4 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Poate nu ai inchis aplicatiile?

| Gheorghe_Alexandru_1990 a răspuns:

Inghide aplicatiile si OPRESTE TELEFONUL! el va suna cand va veni ora deoarece orice alarma setata este procesata mereu pana la ora la care trebuie sa sune

| itsoft a răspuns:

Ori este de baterie ori de la incarcator. intai schimba bateria ia alta si vezi daca tot la face se procedeaza.

| Dzeko7 a răspuns:

Pai poate ca bateria este praf sau poate ai lasat deschise aplicatiile/internetul/wi-fi/ stii tu chestiile astea.