| bogboy101 a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot sa instalez aplicatia z4root pe o tableta cu android 2.1? inaine o aveam instalata da racum nu mai pot.Dau funda! Sau cel putin si alte aplicati pe care sa le incerc.

2 răspunsuri:
| Alexx15 a răspuns:

Http://www.2shared.com/file/2DNV-Js_/z4root130.html sau poti incerca cu unele softuri pentru PC(la care trebuie conectat cablul USB cu optiunea debugg/depanare activa): unlockroot; superoneclick; one click root.

| bogboy101 explică (pentru Alexx15):

Nici una nu mi-a mers.Sa vad poate merge aia.