| Boruga_Iulian_1982 a întrebat:

Stie cineva o aplicatie care mi permite sa am memorie mai mare la mobil?

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

Nu exista, in schimb poti sa iei un card de memorie pentru a-ti mari volumul memoriei.

| Boruga_Iulian_1982 explică (pentru snzpaul):

Eu voiam sa scap pe gratis, dar asta este

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Iti cumperi un card de memorie.

| JusticeForCraiova a răspuns:

Ba copile ce intrebare e asta?laughing cica sit-uri care baga memorie pe telefon rolling on the floor doamne cand va vad cu intrebari din astea de 2bani mor. Logic ca nu iti trebuie card de memorie pentru telefon. e 15-20lei unu de 4gb.

| Boruga_Iulian_1982 explică (pentru JusticeForCraiova):

E bine ca spui pretul, nota 10 doar daca tai restul in afara de pret la carduri