| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva o aplicatie de camera pentru android, care iti permite sa modifici culorile? adica, saturatie, contrast..etc

Răspuns Câştigător
| user017 a răspuns:

Un exemplu, Camera FV-5.

| anonim_4396 explică (pentru user017):

Mersi de raspuns, dar insa nu cred ca se aplica setarile alea. Adica cea de pe telefonul meu scoate pozele mult mai colorate si mai clare. Singurul motiv pentru care voiam aplicatia, este acela ca daca dau switch de prea multe ori, camera din fata-camera din spate, se reseteaza la setarile (valorile) normale.

1 răspuns: