| Andrwi a întrebat:

Stie cineva o aplicație pentru Android care intr.un interval de atatea ore sa fie pe profilul sunet iar in alt interval sa fie pe profilul vibrație? Sau ceva asemănător ca m-am saturat sa tot schimb intre acestea 2 profiluri

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Exista o aplicatie pentru Android, numita Smart Settings, care face ceea ce ai tu nevoie.
Citeste pareri pro si contra pe internet, pentru a vedea daca merita instalata sau e nevoie sa cauti ceva similar.

| StefanCosmin a răspuns:

Eu stiam ca unele telefoane au chestii de genul din fabrica

| Carina1407 a răspuns:

Daca intri in modul nu deranjati (do not disturb) poti stabili un interval orar in care telefonul va fi dat pe silentios si eventual poti alege cateva contacte importante pentru care telefonul va iesi din modul silentios (ex seful, parintii etc) Sper ca te-am ajutat.

| Andrwi explică (pentru Carina1407):

O stiu, dar nu vreau asa... imi anulează(da pe ocupat) totul si daca le selectez suna si nu vreau asta... daca voi fi la ore