| marux a întrebat:

Stie cineva o aplicatie pentru gaming sa filmez jocuri pe telefon\tableta? Calculatorul meu e la reparat si nu merge mobizen.P.S.:Aplicatie fara root.

Răspuns Câştigător
| Robi1444 a răspuns:

Iti ofer eu ceea mai buna aplicatie de filmat (cu care filmez si eu) se numeste AZ Screen Recorder.
Sa nu cumva dai root la telefon ca iti va distruge tot!
Nu asculta de nimeni sa dai root! Este o foarte mare prostie. odata dat root, nu se mai poate da unroot! Deci ai grija!

2 răspunsuri:
| JstGeorge a răspuns:

Pai AZ Screen Recorder. Sau te poti uita pe YouTube pentru mai multe aplicatii. "Screen recorder no root"

| qpBlow a răspuns:

Iti recomand sa rotezi telefonul/tableta daca vrei sa filmezi cu o calitate buna... Cauta pe ytb tutorial pentru tel/tab ta si roteazal/o asa este cel m-ai bine... In rest sunt doar porcari de aplicatii care nu au calitate bună... Sper ca te.am ajutat... happy
Funda?