| Pustiul551 a întrebat:

Stie cineva sa lucrez cu cyanogenmod? daca se poate as avea nevoie de mai multe informatii despre aceasta aplicatie. daca se poate sa vb pe privat?happy

3 răspunsuri:
| cristy1993 a răspuns:

Da eu l-am folosit si din cate am vazut se misca destul de greu! Nu il recomand!
Daca ai nevoie de mai multe info trimite-mi mesaj pe privat

| Pustiul551 explică (pentru cristy1993):

am incercat dar nu pot sa trimit mesaje cica nu imi permite statusul, imi poti lasa id tau pe privat?

| eLPadrino a răspuns:

Intra pe siteul celor de la XDA Developers, acolo e explicat totul de la A la Z.