| Mihail123456 a întrebat:

Stie cineva telefoanele de la noii, merg si in america? vreau sami eau un telefon Samsung simplu cu clapita pentru ca stiu ca astea clasice tin bateria mai mult nu?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Noii? sami eau?
Ia o carte de romana, da-l dracu' de telefon!

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Numai smartphone merge dar și alea nu 100%

| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a răspuns:

Nu cred ca poti vorbi din America in Romania cu acel telefon daca nu ai 4g.Eu am avut LG g2 Verizon in care Verizon este o retea de la ei.Telefonul meu fiind Verizon aveam anumite restrictii la el cum ar fi, nu puteam sa fac hotstop ca imi cereau cartela Verizon dar in rest era decodat, puteam sa tin in el cartelele noastre.