| mihai1997 a întrebat:

Stie cineva un numar de telefon de la romtelecom GRATIS? servicul clienti ma interseaza..si vreau sa meraga sa sun de pe un telfon mobil retaua Vodafone

4 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

„Romtelecom SERVICII CLIENȚI: 0800825425 - număr gratuit în rețeaua Romtelecom"

Nu e gratis pentru rețeaua Vodafone, dar e singurul număr servicii cu clienți.

| mihai1997 explică (pentru snzpaul):

Merge...laughing) dar cred ca consuma din minutele nat

| SisMusic a răspuns:

Pentru servicii clienti apeleaza la: 0800825425 gratuit in reteaua Romtelecom!
Bafata in continuare!winking

| Yones_Cezar_1999 a răspuns:

Pai poti incerca 0800825425 sau poti sa cauti si tu pamflete pe jos pe strada sau cutia postala sa cauti acolo numar de telefon laughing