| cristipetra a întrebat:

Stie cineva un pret aproximativ la un display pentru telefonul, Orange Reyo?

7 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Display-ul unui telefon Orange Reyo are pretul estimativ de 150 de lei. Acest pret poate sa varieze daca display-ul a fost afectat de un soc mecanic, ce la randul lui poate genera si alte defectiuni, mai greu vizibile.
Pentru a afla cu exactitate costul, te rugam sa trimiti telefonul in Service, unde tehnicienii nostri vor putea analiza telefonul, urmand ca un consultant sa te apeleze pentru a-ti prezenta costul final.
O z buna,
Orange Helper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.orange.ro/......range-reyo Uite aici link-ul produsului cu toate informatiile! :)

| cristipetra explică (pentru anonim_4396):

Pai gasesc undeva anume pretul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristipetra):

E chiar simplu, te uiti in stinga, ar trebui sa vezi pretul cu sau fara abonament

Este in jur de 130 de euro pret standard happy

| giirkssss a răspuns:

In jur de 100 lei

| Hristea_Costel_1995 a răspuns:

Eu am telefonul inca in garantie. Ma poate ajuta cumva in reducerea pretului sau ceva de genu

| Hristea_Costel_1995 a răspuns:

Am telefonul inca in garantie. ma poate ajuta cumva in reducerea pretului sau ceva de genu?