| NamPleak a întrebat:

Stie cineva un telefon pana in 600 lei as vrea sa aiba android o camera frontala si ce din spate de minim 5 mp

4 răspunsuri:
| Joker1305 a răspuns:

Are androis 4.2, are camera din spate de 8 mp si costa 349, 90 lei :) Este vorba despre Smartphone-ul E-BODA Rainbow
Poftim link-ul de unde il poti cumpara: http://www.altex.ro/smartphone-dual-sim-e-boda-rainbow-v47-4-7-8mp-black

| AndyAnonim a răspuns:

Motorola moto e

| valoaresitupeu a răspuns:

Lenovo A328 costa 600 lei dar eu l-am luat de la DIGI cu 120 lei fara abonament! Am dat bani si asta a fost tot.E un tel. care merita!

| Tania1706 a răspuns:

Samsung s mini 2.