| triffin a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi reclama cu fetita care isi suna tatal prin apel video, ii spune ca ii e dor, apoi "uite-i si pe bunici", tatal ii arata o pisicuta, ea spune "vai tati, e foarte frumoasa!".
Era reclama la o companie de telefonie mobila, dar nu imi amintesc, nu am gasit.

1 răspuns:
| dannys a răspuns:

Stiu reclama dar nu mai stiu nici eu la ce retea de telefonie facea reclama dar stiu ca facea si la telefoanele Huawei P9 Lite şi Huawei P9 Lite.Nu stiu unde o gasesti dar stiu ca telefonul Huawei aparea in reclama.